Promosyon İş Eldiven

Genel Özellikler :

Ürün Adı :M-101 Kutu Adedi : 1 KUTU = 100 ADET
Koli Adedi : 20 KUTU = 1 KOLİ = 2000 ADET Beden : S - M - L

Açıklama :

Non-steril ve pudrasızdır - Tek kullanımlıktır - İki ele de uyumludur - Alerjik bünyeler için idealdir - Yumuşak yapısı ve yüksek elastikiyeti sayesinde elinize mükemmel uyum sağlar - Kıvrılmış konç ucu, eldivenin kaymasını engelleyerek, uzun süreli kullanıma imkan verir - Hassasiyet ve koruma gerektiren işlerde rahatlıkla kullanılabilir - Özenle paketlenmiş 100'lük kutularda sunulmaktadır - Kutuların renk kodları sayesinde farklı boylardaki eldivenler kolaylıkla ayırt edilebilir.
Promosyon İş Eldiven

Genel Özellikler :

Ürün Adı :M-102 Kutu Adedi : 1 KUTU = 100 ADET
Koli Adedi : 20 KUTU = 1 KOLİ = 2000 ADET Beden : S - M - L

Açıklama :

Non-steril ve pudralıdır - Tek kullanımlıktır - İki ele de uyumludur - Yumuşak yapısı ve yüksek elastikiyeti sayesinde elinize mükemmel uyum sağlar - Düşük protein seviyesi, alerji riskini azaltır - Kıvrılmış konç ucu, eldivenin kaymasını engelleyerek, uzun süreli kullanıma imkan verir - Hassasiyet ve koruma gerektiren işlerde rahatlıkla kullanılabilir - Özenle paketlenmiş 100'lük kutularda sunulmaktadır - Kutuların renk kodları sayesinde farklı boylardaki eldivenler kolaylıkla ayırt edilebilir.
Promosyon İş Eldiven

Genel Özellikler :

Ürün Adı :M-103 Kutu Adedi : 1 Paket = 100 ADET Eldiven
20 Paket =1 KOLİ Beden : S - M - L

Açıklama :

Lateks içermez, sentetik materyalden imal edilmiştir. - Lateks alerjisi olan kişiler için idealdir. - Non-steril ve pudralıdır. - Tek kullanımlıktır. - İki ele de uyumludur. - Özel formülü sayesinde kokusuzdur. - Kıvrılmış konç ucu, eldivenin kaymasını engelleyerek, uzun süreli kullanıma imkan verir. - Hassasiyet ve koruma gerektiren işlerde rahatlıkla kullanılabilir. - Şeffaf olan bu eldiven,gıda sektörü için idealdir. - Özenle paketlenmiş 100'lük kutularda sunulmaktadır.
Promosyon İş Eldiven

Genel Özellikler :

Ürün Adı :M-102 Kutu Adedi : 1 Paket = 100 ADET Eldiven
20 Paket =1 KOLİ Beden : S - M - L

Açıklama :

Lateks içermez, sentetik materyalden imal edilmiştir. - Lateks alerjisi olan kişiler için idealdir. - Non-steril ve pudrasızdır. - Tek kullanımlıktır. - İki ele de uyumludur. - Özel formülü sayesinde kokusuzdur. - Kıvrılmış konç ucu, eldivenin kaymasını engelleyerek, uzun süreli kullanıma imkan verir. - Hassasiyet ve koruma gerektiren işlerde rahatlıkla kullanılabilir. - Şeffaf olan bu eldiven,gıda sektörü için idealdir. - Özenle paketlenmiş 100'lük kutularda sunulmaktadır.
Promosyon İş Eldiven

Genel Özellikler :

Ürün Adı :DLP-001 Kutu Adedi : 1 Paket = 100 ADET
1 Koli = 20 Paket Marka :Dolphin Beden : S - M - L - XL
Renk :Mavi

Açıklama :

Lateks içermediği için, latekse duyarlı bünyeler için tercih edilir. Farklı ve göze çarpan rengi nedeniyle gıda işleme ve gıda servisi kullanımları için mükemmeldir. Lateks eldivenlere göre çok daha zor şartlara, daha uzun süre dayanıklılık gösterir. Parmak uçlarında ki dokulu yüzey, kuru ve ıslak maddelerin daha kolay kavranabilmesini sağlar. İki ele de uyumludur.